Hackathony
Allegro Tech Days

Wkręć się z nami w Rowerową Polskę,
serwis dla rowerzystów, społeczności lokalnych i samorządów!Rowerowa Polska na Hackathonie

To już siódma odsłona największej rowerowej rywalizacji w Polsce, organizowanej przez fundację Allegro All for Planet. W tym roku kręciliśmy kilometry po technologię – to ona napędzała nas do działania! We współpracy z KODUJ DLA POLSKI, zorganizowaliśmy… maraton programowania! Jego uczestnicy pracowali nad nowymi funkcjonalnościami i ulepszeniami w serwisie rowerowapolska.pl. Razem możemy więcej!

Serwis
Rowerowa Polska

W oparciu o technologię XXI wieku wzmacniamy modę na jazdę na dwóch kółkach i wpływamy na poprawę rowerowej infrastruktury w Polsce.

Na podstawie kilku milionów aktywności i setek statystyk stworzyliśmy innowacyjny serwis, który pomaga samorządom i organizacjom pozarządowym analizować ruch rowerowy w miastach.

Wykorzystując idee open data i nowoczesne technologie, chcemy w kolejnych latach jeszcze bardziej zmieniać rowerową rzeczywistość na lepsze!


Przejdź do serwisu

Hackathon
Allegro Tech Days

Przed wydarzeniem zarejestrowane do udziału w wydarzeniu osoby i grupy programistów otrzymają:

 • wycinek danych rowerowych (bez danych wrażliwych)
 • listę tematów do wyboru lub inspiracji

Na wydarzeniu gwarantujemy świetną atmosferę, kreatywne miejsce pracy, pyszny catering i pomoc mentorów Allegro.

Może szukamy
właśnie Ciebie?

Rozglądamy się za piętnastoma 4-osobowymi grupami programistów gotowych w kreatywny sposób podejść do danych o aktywnościach rowerowych Polaków!

Możecie aplikować pojedynczo lub drużynowo, wypełniając formularz rejestracji.

FAQ

 1. Czy muszę przyjść z pomysłem na to co chcę stworzyć?
  Nie musisz. Zainspiruj się innymi uczestnikami Hackathonu lub skorzystaj z gotowej bazy pomysłów, którą otrzymasz od nas na tydzień przed wydarzeniem.
 2. Jakie są kryteria oceny projektów?
  Projekty będą oceniane na podstawie następujących kryteriów: innowacyjność, użyteczność, technologia, potencjał na wykorzystanie biznesowe. Dokładne informacje znajdziesz w regulaminie wydarzenia.
 3. Co muszę ze sobą zabrać?
  Zabierz ze sobą wszystkie urządzenia potrzebne do pracy, również komputer. Przydadzą się też duże pokłady energii i dobrego humoru!
 4. Kto będzie oceniać projekty?
  Projekty będą oceniane przez powołane specjalnie na tę okazję jury.
 5. Czy mogę zacząć budować projekt przed Hackathonem?
  Na Hackathonie będziemy oceniać tylko to, co wykonasz na miejscu. Jednak na tydzień przed wydarzeniem dostaniesz więcej szczegółowych informacji. To będzie czas, by pozbierać pomysły i zastanowić się nad projektem.
 6. Czego mogę spodziewać się na miejscu?
  Na każdego uczestnika Hackathonu czeka wyżywienie: piątkowa kolacja, nocna pizza, sobotnie śniadanie oraz lunch. Przez cały czas trwania imprezy zapewniamy dostęp do kawy, herbaty oraz wody. Strefa do spania będzie wyposażona w materace oraz koce, a każdy z użytkowników otrzyma pakiet samolotowy: dmuchaną poduszkę, zatyczki do uszu oraz opaskę na oczy do spania.

Dziękujemy, że byliście z nami!

Zobacz video podsumowanie

Organizator

Partnerzy

Partnerzy społeczni