Allegro Tech Days

Dotknij najnowszych technologii!
Zapisz swoje dziecko na warsztaty
z programowania!

Poznań 15 lipca od 10:00 do 16:00,
siedziba Allegro ulica Grunwaldzka 182


Informacje na bieżąco na FB
Atrakcje i warsztaty
Allegro Tech Days

Przyjdź i zobacz technologie XXI wieku

Stań twarzą w twarz z robotami i innymi fascynującymi gadżetami!

Elektryczne deski, hulajnogi i rowery. Monocykl, segway i elektryczny skuter. A do tego możliwość przejechania się samochodem napędzanym panelami solarnymi i szybki kurs jak zrobić swój własny rower elektryczny! Allegro Tech Days to także gry w wirtualnej rzeczywistości i robot uczący dobrych manier. Uwaga, spotkacie też maszynę czytającą w myślach i weźmiecie udział w wyścigu bolidów skonstruowanych z klocków. Będą drony z kamerami termowizyjnymi kontrolowane za pomocą gogli VR oraz panele dyskusyjne Kuby Klawitera.
Prowadzącym Strefę Technologii Allegro Tech Days będzie Kuba Klawiter, niezależny ekspert technologiczny, który na swoim kanale YouTube testuje technologię oraz opowiada o niej w najpopularniejszym w Polsce show technologicznym „Tech Week”.


Poznacie Cobrę, czyli robota inspirowanego naturą. Potrafi ugryźć w najmniej oczekiwanym momencie. Potulnie czeka, aż ktoś postanowi ją pogłaskać...


Kosmiczne pojazdy elektryczne z wbudowanym systemem żyroskopowym. Te do poruszania się po mieście mają nawet oświetlenie przednie oraz tylne włączające się jak w autach, przy hamowaniu.


Elektryczne deskorolki, które opanowują miasta na całym świecie. Szybkie, wytrzymałe, pełne zaawansowanej technologii.


Pojazd solarny Eagle One skonstruowany przez studentów z Politechniki Łódzkiej. Jest w stanie przejechać nawet 1500 km bez paliwa, a wykonany jest z włókna węglowego.


Drony najnowszej generacji. Te małe do robienia selfie w domu i te duże do nagrywania w nocy, sterowane z użyciem rozszerzonej rzeczywistości.


Roboty humanoidalne oraz inne maszyny, które uczą jak działają cuda współczesnej techniki. Coś dla młodszych i coś dla tych nieco starszych.


Rowery elektryczne, których proces powstawania zobaczycie na żywo na Allegro Tech Days. To konstrukcje na każdy teren zdolne ścigać się z motocyklami!


Gry robotyczne i zestawy edukacyjne, które tłumaczą jak działają panele słoneczne, elektrownie wiatrowe, a nawet całe miasta.Czeka na Was również tor, gdzie każdy będzie mógł sam przetestować pojazdy elektryczne!
Pokazy sprzętu w godzinach 10:00 do 16:00 w 20-minutowych cyklach.

Na Allegro Tech Days prezentowane będą produkty firm: AeroMind, AirWheel, E-Biker, GoPro, HTC, Parrot, Teslaboards oraz pojazd solarny Łódź Solar Team.

Allegro Tech Days to okazja do spotkania ekspertów technologicznych. Gośćmi Strefy Dotknij Technologii i Kuby Klawitera będą:

  • 11:00 - Tomasz Rumiński z X-Dron. Temat rozmowy: Jak rozpocząć przygodę z dronami, czyli jak latać tak, żeby nie zrobić krzywdy sobie, innym i nie popaść w konflikt z prawem.
  • 13:00 – Łukasz Pietrzak, prowadzący swój autorski kanał na YouTube pod nazwą Majster Pirzu, z którym Kuba porozmawia o tym czy warto kupić chińskiego smartfona.
  • 14:30 – Bartłomiej Zawisza, znany widzom YouTube’a jako Nieantyfan, który odpowie na pytania dręczące większość z nas: Pecet czy MacOS? Android czy iOS?

Warsztaty Allegro Tech Days

Zapiszcie się na oryginalne warsztaty z programowania. Nauka i zabawa w jednym!
Uwaga, liczba miejsc na warsztaty jest ograniczona!


I Hackathon Allegro Tech Days

Jesteś programistą? Zapisz się na 24-godzinny maraton
programowania HACKATHON ALLEGRO TECH DAYS


Więcej informacji

Wydarzenie pod Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta Poznania Jacka Jaśkowiaka


Organizator

Partnerzy

Partnerzy społeczni