Poznaj aplikację w 1 minutę


X

Monitoruj swoje
aktywności

Po każdej rowerowej przejażdżce masz dostęp do przejrzystych wykresów i statystyk. Będziesz mógł m.in. sprawdzić, jaki dystans pokonałeś, ile potrzebowałeś na to czasu i ile kalorii udało Ci się spalić. W każdej chwili możesz także zajrzeć do swoich wcześniejszych aktywności. Dzięki temu szybko porównasz, jakie postępy robisz podczas kolejnych treningów.

Pokonuj wyzwania
i twórz własne cele

Z aplikacją możesz brać udział w rowerowych wyzwaniach w ramach Kampanii i walczyć o nagrody rzeczowe. Możesz też ustawić swoje własne cele, takie jak dystans, czas, spalone kalorie lub też liczba aktywności, jaką zamierzasz odbyć w miesiącu. Wszystko zależy od Ciebie!

Zdobywaj trofea

Nagradzamy Twoją aktywność! Pokonuj kolejne kilometry, wykręcaj coraz lepsze czasy i zdobywaj trofea. Nie zapomnij pochwalić się nimi na Facebooku! Każda rowerowa aktywność to także szansa na wskoczenie na nowy poziom w aplikacji.

Zamieniaj kilometry
na korzyści

Twoja jazda na rowerze wspiera Twoje miasto w walce o stojaki oraz zbliża Ciebie do nagród - w tym wyjątkowej apteczki rowerowej. Włącz aplikację, wskakując na rower, a zapisze ona przebyte kilometry na koncie Twoim i Twojego miasta.

Gotowy do drogi?

Kręć kilometry i bierz udział w wyzwaniach specjalnych.

Organizator

Sponsor główny

Sponsorzy i partnerzy